Про ратифікацію Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер

Договір між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер (далі – Договір), підписаний 29 листопада 2012 року у м.Рим на 6-й сесії Наради Сторін Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер.

Договір укладено з метою забезпечення координації спільних дій України і Молдови, спрямованих на розв’язання нагальних транскордонних екологічних проблем, забезпечення сталого екологічного і соціально-економічного розвитку усього басейну річки Дністер.

Кабінетом Міністрів України надано фінансово-економічне обґрунтування та відповідні розрахунки витрат, необхідних для впровадження Договору.

З огляду на наведене, Комітет рекомендує Комітету у закордонних справах внести на розгляд Верховної Ради України загаданий проект Закону (реєстр. № 0146) для його прийняття за основу і в цілому та ратифікувати Договір між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер.

Be the first to comment on "Про ратифікацію Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*